Informace o nás

 

 Ahoj,

zde se dozvíte něco málo o tom, jak vzniklo a funguje naše fitcentrum Pohoda. Jmenuji se Jana Burdová a vše, co Vám nabízím jsem zrealizovala  proto, abych umožnila sobě i ostatním využívat i jiné možnosti sportovně-relaxačního vyžití v malém městě Bělá nad Radbuzou, kam jsem se přistěhovala. Od svých 17 let se aktivně věnuji cvičení aerobiku jako lektorka a své znalosti jsem chtěla uplatnit i zde, a tak jsem se rozhodla využít příležitosti pronájmu části objektu bývalých kasáren, kde jsem společně se svým partnerem vybudovala výceúčelové fitcentrum zaměřené na pohybové aktivity, relaxační  vyžití, přes kosmetické a masérské služby, solárium či pravidelné společné akce.

 

V roce 2002 jsem spustila projekt na realizaci své představy, kterou momentálně nabízím. Po vyřízení všech potřebných podkladů jsme se pustili do budování. Rekonstrukce trvala zhruba půl roku a v lednu v r. 2003 jsme pozvali spoluobčany na dny otevřených dveří. V rámci představení jsme společně odcvičili několik ukázkových hodin. Ostatní služby byly představovány postupně, vždy dle zájmu návštěvníků.

Po měsíci zkušebního provozu jsme zavedli pevný řád cvičebních hodin, kde se zájemci zapsali do skupin, které jim nejlépe vyhovovaly. Postupně se začaly plnit i časy určené k využití solária a i posilovna si našla své příznivce.

Po zhruba ročním provozu jsme zavedli systém slevových karet, bonusů a výhod pro stálé zákazníky, kteří tyto výhody využívají dodnes.

Fitcentrum Pohoda je zhruba  250m2 plochy s jedenácti dveřmi za kterými najdete: bar, kde vás obsloužíme a kde si můžete posedět a popovídat se svými přáteli; místnost, ve které se střídají kosmetička s masérkou; hernu pro mladší návštěvníky, kteří většinou doprovází rodiče; posilovnu a tělocvičnu, kde se zapotíte a posílíte své tělo, také solárium pro příjemné opálení. Máme zde i místnost, kde se vzděláváme výukou cizích jazyků, školíme a probíráme teoretické základy cvičení a posilování. Ostatní místnosti slouží jako sociální zařízení a šatny.

Nyní už nás jen navštivte, ať se sami můžete převědčit. 

 

Moc se na Vás těší

 

Jana